Vertigo Lungo

jednoduchá ekologie

Ekologické povrchy tvoří nejen obecně známé ažury. Vertigo Lungo je důkazem toho, že jednoduché, geometrické tvary mohou být také ECO. To vše díky výrazným distančním výstupkům, které umožňují bezproblémové ukládání ploch se širokými spárami pro snadný odtok vody do půdy. Vertigo Lungo může být rovněž dokonalým doplněním čtvercové dlažby Vertigo − v kombinaci s ní umožňuje vytvářet různorodé symetrické sestavy.


barvy

Invalid Displayed Gallery


tvary

decco 160


technické parametre

tlouštka [cm]m² / paletahmotnost palety [kg]ks / vrstvapocet vrstevdostupné barvy
89,61513108popelave šedá

ostatní

ALS

Systém pro ochranu povrchu Anti Liquid System, který brání vzniku skvrn a výkvetu.

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

ECO

Ekologické výrobky, pri jejichž použití vzniká díky jejich ažurovému tvaru biologicky aktivní povrch, který napomáhá volnému vsakování vody do pudy a podporuje rust rostlin.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.