Sedimento

travertinová imprese

Moderní dlaždice Sedimento splňují už na první pohled požadavek vysokého estetického standardu. Upoutají však nejen vzhledem, jsou zároveň velice kvalitní, odolné a inovativní. Dlaždice jsou k dostání ve dvou rozměrech – obojí ve tvaru čtverce. K jejich výjimečnosti přispívá především přirozená kresba a možnost využití devíti různých variant. A co je rovněž důležité – každá dlaždice je prakticky jiná, neopakovatelná, což umožňuje vytvářet plochy naprosto jedinečné, připomínající dlažbu z přírodního kamene.


barvy

Invalid Displayed Gallery


tvary


technické parametre

Dostupné
tvary[cm]
hmotnost
balení [kg]
dlaždic v balení [szt.]m² / balení balení na paletěm² / paletadostupné barvy
60x60
33
2
0,7230
21,6
sabbia
90x90 44,2810,811814,58

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

Možnost kladení dlažby na vzpery

Tuto metodu je vhodné využít pri realizacích teras „suchou cestou“ a v prípadech, kdy chceme získat vetší rozestupy mezi dlaždicemi.