Piastra

minimalismus velkého rozměru

Piastra je estetický betonový blok s opravdu solidními rozměry. Probarvení hmoty zajišťuje, že škála využití Piastry je velice široká, omezená vlastně jen prostorem a fantazií. Může být součástí plochy, ale ve vertikální poloze může také ohraničovat určitý prostor. Bezkonkurenčně se osvědčuje zejména v podobě betonových prvků zahradního nábytku, jako jsou např. lavičky, křesla apod.


barvy

Invalid Displayed Gallery


tvary


technické parametre

tlouštka [cm]m² / paletahmotnost palety [kg]ks / vrstvapocet vrstevdostupné barvy
106,48166617bianco carrara
nero
pastello
kaštanove hnedá

ostatní

ALS

Systém pro ochranu povrchu Anti Liquid System, který brání vzniku skvrn a výkvetu.

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Doporucená impregnace svetlých barev

Impregnace svetlých barev napomáhá tomu, aby zustaly dlouhou dobu svetlé, a soucasne chrání povrchy pred znecištením a skvrnami. Impregnaci nedoporucujeme u tmavých barev dané skupiny.