fbpx

Zahradní cestičky

Dlažební kostky je možno skvěle komponovat se zelení okolo domu. Libet má ve své nabídce speciálně navržené výrobky, při jejichž použití se zahradní cestičky promění v pohodlné, trvanlivé a estetické doplňky domácí oázy klidu.

Chodníkové tvarovky a zahradní kámen nenabízejí pouze výjimečně pohodlné použití, trvanlivost a funkčnost, ale i zajímavý design a pestrou paletu barev a tvarů. Výrobky značky Libet dodají zahradním cestičkám svérázný charakter a umožní ideální sladění s materiály domu nebo terasy. Bez ohledu na to, zda preferujete nadčasovou klasiku, útulný středomořský styl nebo moderní eleganci, dodají výrobky značky Libet vaší zahradě jedinečnou atmosféru a způsobí, že se zahrada stane ideálním místem k odpočinku po náročném dni a k relaxaci ve volném čase.

V nabídce značky Libet najdete i širokou škálu okrajových prvků, jako jsou opěrné stěny, schody či obrubníky, které se výborně osvědčují v rámci malé architektury. Tyto prvky plní nejen funkci estetickou, ale i bezpečnostní. Mimo jiné brání sesouvání půdy na okrajích svahů a omezují znečištění cest. Zahradní cestičky obklopené okrajovými prvky získávají výjimečný vzhled – jako obraz zasazený do elegantního rámu.

Libet - Producent Kostki Brukowej