fbpx

Terasy

Terasa je jedním z nejkrásnějších míst domu. Je to jakási předsíň zahrady, na níž můžeme trávit volný čas s celou rodinou, dát si chutné občerstvení s přáteli nebo relaxovat po náročném dni u kávy a dobré knížky.

Volba materiálu, jímž bude terasa pokrytá, je velice důležitá. Pokud chceme, aby nám sloužila dlouhé roky, musíme zvolit materiál, který bude funkční a odolný vůči extrémním atmosférickým podmínkám. Stejně důležité je, aby tento materiál ladil ke stylu domu a zahrady. Všechny tyto předpoklady dokonale splňuje ušlechtilá dlažební kostka. Je solidní a trvanlivá, zároveň je pěkná, snadno se s ní pracuje a díky velkému množství vzorů, barev a tvarů má bohaté možnosti využití.

Terasa z dlažebních kostek je ideálním řešením pro ty, kdo hledají funkčnost a bezpečnost. Dlažební kostka je neobyčejně trvanlivá, odolná vůči nepříznivým atmosférickým podmínkám a její zdrsnělý povrch brání případnému uklouznutí. Díky bohaté nabídce vzorů, barev a tvarů lze kostku Libet Decco zakomponovat jak do klasických, tak do moderních povrchů. Pokud dáváte přednost terasám z kamene, doporučujeme vaší pozornosti dlaždice z kolekcí Libet Impressio nebo Patio. Díky svému tvaru se výborně hodí na prostorné terasy a zahrady, protože nabízejí možnosti zajímavé úpravy prostoru. Všechny dlaždice mají teplé odstíny a originální strukturu a buď imitují přírodní kámen, nebo jím prostě jsou. Zároveň se terasové dlaždice vyznačují odolností a trvanlivostí, což z nich činí vysoce estetický a praktický materiál. Jsou trvanlivé, snadno se pokládají a udržují a při pravidelné impregnaci zůstávají odolné vůči trvalému ušpinění.

Libet - Producent Kostki Brukowej