fbpx

Schody

Při úpravách prostoru kolem domu nesmíme zapomenout na schody. Pokud chceme, aby nám sloužily dlouhá léta a vydržely v dobrém stavu, vyplatí se zvolit materiál, který snese intenzivní používání, proměnlivé teploty a extrémní klimatické podmínky.

Trvanlivé a funkční schody nám může zajistit dlažební kostka. Díky vysoké odolnosti vůči vnějším vlivům a snadnému ošetřování představuje ideální materiál k úpravám okolí domu. Za pozornost určitě stojí i tvarovky z pískovce, které dodají schodům nadčasovou eleganci.

Dlažební kostky i tvarovky z pískovce jsou nejen estetické a vysoce trvanlivé, ale také se velice snadno udržují. Při pravidelné impregnaci zůstávají odolné vůči trvalému ušpinění, mezním teplotám a atmosférickým podmínkám.

Pokud se rozhodnete pro firmu Libet, doporučujeme vaší pozornosti kolekci Decco, která představuje ideální tip pro stavbu schodů. Jedná se o výjimečnou, ušlechtilou dlažební kostku navrženou pro jakékoli povětrnostní podmínky. Díky zajímavé přírodní povrchové úpravě a barvám se dá skvěle kombinovat s dalšími prvky okolí domu. Schody vyrobené z této dlažební kostky nejsou pouze funkční, ale i estetické.

Díky široké nabídce výrobků Libet si můžete navrhnout schody odpovídající vašemu vkusu, okolí domu nebo jeho fasádě. Ušlechtilou dlažební kostku Decco je také možno kombinovat s dalšími výrobky firmy Libet a vytvářet originální a neopakovatelné vzory, které uchvátí vaše přátele, příbuzné či zákazníky.

Libet - Producent Kostki Brukowej