Příjezdové cesty

Opravdu pohostinný dům se neobejde bez příjezdové cesty. Příjezdová cesta je jako pozvánka, jako ukazatel, který vede k obydlí. Je příslibem odpočinku a příjemné zábavy jak pro obyvatele domu, tak pro jejich hosty.

Při projektování příjezdové cesty je třeba brát ohled nejen na její estetické hodnoty, ale především na to, aby co nejdéle sloužila. Nejvhodnějším stavebním materiálem je bezpochyby dlažební kostka, která je díky svým vlastnostem a použitým materiálům schopna plnit svou funkci po dlouhá léta. Plochy z dlažebních kostek se vyznačují dlouhou životností a vysokou odolností jak vůči klimatickým podmínkám, tak vůči působení vnějších sil, jako je například tlak automobilu. Dlažební kostka se snadno udržuje a je odolná vůči trvalému ušpinění. Zároveň je to velmi vhodné řešení pro ty, kdo se chtějí zbavit vlhkosti – správně položená dlažba z vhodných dlažebních kostek totiž odvádí vodu do půdy a eliminuje tvorbu kaluží.

Různé typy dlažebních kostek, které firma Libet vyrábí, nabízejí v podstatě neomezené možnosti úprav. Díky obrovskému množství jejich tvarů, velikostí a barev je možno upravit okolí každého domu tak, aby odpovídalo jeho stylu i potřebám jeho obyvatel. Jednotlivé dlažební kostky lze vzájemně kombinovat, a vytvářet tak zcela nové, originální plochy. Ke stavbě elegantní a vysoce odolné příjezdové cesty se zřejmě nejlépe hodí ušlechtilé dlažební kostky z kolekce Decco. S nimi i s dalšími stavebními materiály se můžete seznámit prostřednictvím videospotů a fotografií.

Libet - Producent Kostki Brukowej