fbpx

O nás

Firma Libet je lídrem na polském trhu v oboru dlažebních kostek.Nabízíme nejlepší vzory a řešení v oblasti moderních technologií a kvality výroby, což se úspěšně odráží ve vysoké jakosti výrobků.

Naším cílem je tvůrčí formování prostředí. Chceme přispět k tomu, aby důležitá a blízká místa byla nejen funkční, ale především krásná. Proto se naše výrobky vyznačují bohatstvím tvarů, barev a typů povrchové úpravy. Umožňuje to realizaci těch nejvíce nestandardních řešení, která podtrhují neopakovatelný charakter domu a jeho okolí.

Naše nabídka obsahuje rovněž profesionální poradenství. Na základě projektů našich architektů bylo realizováno již více než 1 000 investic – se zaměřením ponejvíce na soukromé usedlosti, obchodní střediska a objekty městské architektury. Na základě bohatých znalostí a zkušeností vám doporučí vhodné materiály a poradí, jak je efektně využít. Díky promyšleným projektům dlažeb získáte záruku, že vzniklá aranžmá budou harmonickou a originální ozdobou každého domu či objektu.

Libet - Producent Kostki Brukowej