Innovatio

barva a struktura

Moderní dlažba se strukturou drásaného betonu vdechne výjimečný charakter úpravám v industriálním minimalistickém stylu. Popelavá melanž získaná technologií barvení Color Flex zdůrazní její netuctový design. Dokonale se hodí na chodníky, terasy nebo jiné celistvé plochy, stejně tak se dá použít v podobě prvků „rozhozených“ v trávníku.


barvy

Invalid Displayed Gallery


tvary


technické parametre

tlouštka
[cm]
m² / paletahmotnost palety [kg]ks / vrstvailość warstwdostupné barvy
86,4117758popelave šedá

ostatní

ALS

Systém pro ochranu povrchu Anti Liquid System, který brání vzniku skvrn a výkvetu.

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Zásada kladení dlažby ze trí palet

Tato zásada se týká predevším dlažebních kostek rady Colormix. Kombinováním kostek ze trí palet lze dosáhnout efektního vizuálního výsledku a zároven zabránit vzniku barevných skvrn.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.