Venetia obdélník

Středomořská atmosféra

Terasové dlaždice Venetia připomínají strukturou svého povrchu přírodní vápencovou skálu. Pastelová barva prosvětluje okolní prostředí a dodává mu elegantní, luxusní a podmanivý vzhled. Obdélníkový tvar pak řadí dlaždice Venetia mezi výrobky, které se dobře osvědčují jak v rámci klasických, tak v rámci minimalistických kompozic.


barvy


tvary

i_venetia_prostokat_s


technické parametre

prvkytlouštka
(cm)
ks / paletam² / paletahmotnost
palety (kg)
ks / vrstva pocet vrstev dostupné barvy
1
2
3
3–48 z každého
prvku
4,86456241verno
dlaždice balené samostatne*
1*
2*
3*
3–442
21
21
5,67
4,25
5,67
529
401
529
42
21
21
1verno

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Zásada kladení dlažby ze trí palet

Tato zásada se týká predevším dlažebních kostek rady Colormix. Kombinováním kostek ze trí palet lze dosáhnout efektního vizuálního výsledku a zároven zabránit vzniku barevných skvrn.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Nezbytná impregnace

Impregnace chrání povrchy pred trvalým znecištením a skvrnami. Její použití doporucujeme zvlášte u dlaždic wet-cast rady Libet Impressio.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

Wet-cast

Díky speciální výrobní technologii se podarilo získat barvy a struktury odpovídající prírodnímu kameni. Styl terasových dlaždic navazuje na stredomorskou architekturu.