Venetia kruh

Důležitý detail

Sestava dlaždic Venetia kruh vás přenese do prosluněné atmosféry jižních zemí – na terase vydlážděné touto sestavou přímo ucítíte vanutí větru od Středozemního moře. Díky kulatému tvaru sestavy bude terasa ozdobena originálním vzorem, který bude přitahovat pozornost návštěvníků. Sestava se prodává v různých baleních, takže pokud se ve vašem projektu neuplatní rohové dlaždice, nemusíte je nutně kupovat.


barvy


tvary

i_venetia_kolo_s


technické parametre

prvkyprumer kruhu /
rozmery kruhu a rohových dlaždic (cm)
tlouštka
(cm)
ks. / paletam² /
paleta
hmotnost
palety (kg)
ks / vrstvapocet
vrstev
dostupné
barvy
kruh / dlaždice balené na jedné palete
1, 2, 32443–42, 8, 124,81453221verno
rohové dlaždice / dlaždice balené na jedné palete
4, 5, 6, 7289 × 2893–4po 4 z elem.3,4326161verno

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Zásada kladení dlažby ze trí palet

Tato zásada se týká predevším dlažebních kostek rady Colormix. Kombinováním kostek ze trí palet lze dosáhnout efektního vizuálního výsledku a zároven zabránit vzniku barevných skvrn.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Nezbytná impregnace

Impregnace chrání povrchy pred trvalým znecištením a skvrnami. Její použití doporucujeme zvlášte u dlaždic wet-cast rady Libet Impressio.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

Wet-cast

Díky speciální výrobní technologii se podarilo získat barvy a struktury odpovídající prírodnímu kameni. Styl terasových dlaždic navazuje na stredomorskou architekturu.