Trawertyn

Štíhlá linie

Dlaždice Trawertyn dokonale odpovídá moderním vzorům a minimalismu. Jemnou, nepravidelnou a porézní strukturou povrchu připomíná skutečný travertin a zvyšuje estetickou hodnotu okolí domu. Díky značné velikosti a tvaru úzkého obdélníku dokonale zapadá do moderních projektů. Rozměry dlaždice Trawertyn byly zvoleny tak, aby se dala kombinovat s dlaždicemi Systému Maxima. Stejně dobře se však může uplatnit samostatně. Zajímavým řešením může být nepravidelné rozložení samostatných dlaždic na trávníku.


barvy


tvary

i_traweryn_s


technické parametre

tlouštka (cm) m²/paletahmotnost palety (kg) ks / vrstva pocet vrstev dostupné barvy
4–56,72800212bianco
beige
grigio

Výrobek na objednávku min. 150 m2


ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Zásada kladení dlažby ze trí palet

Tato zásada se týká predevším dlažebních kostek rady Colormix. Kombinováním kostek ze trí palet lze dosáhnout efektního vizuálního výsledku a zároven zabránit vzniku barevných skvrn.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Nezbytná impregnace

Impregnace chrání povrchy pred trvalým znecištením a skvrnami. Její použití doporucujeme zvlášte u dlaždic wet-cast rady Libet Impressio.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

Wet-cast

Díky speciální výrobní technologii se podarilo získat barvy a struktury odpovídající prírodnímu kameni. Styl terasových dlaždic navazuje na stredomorskou architekturu.