Toscania obdélník

Jižní inspirace

Povrchová struktura dlaždic Toscania vyvolává dojem přírodního pískovce a přenáší návštěvníky terasy do komorní, středomořské atmosféry. Velké obdélníky, které se navzájem dobře kombinují, tvoří symetrické, geometrické vzory. Krásně se vyjímají na velkých terasách a dodávají prostředí rustikální charakter. Dlaždice Toscania se výborně osvědčují i na schodech a zahradních cestičkách. Zajímavé přechody odstínů dodávají kompozici výjimečné kouzlo.


barvy


tvary

<img class="alignleft wp-image-955 size-full" src="https://www.libet.pl/wp-content/uploads/2014/07/i_toscaniaprostokat_s.jpg" alt="i_toscaniaprostokat_s" width="705" height="222" srcset="http://www.cz.libet.com/wp-content/uploads/2014/07/i_toscaniaprostokat_s.jpg 705w, http://www.cz you could try this out.libet.com/wp-content/uploads/2014/07/i_toscaniaprostokat_s-254×79.jpg 254w” sizes=”(max-width: 705px) 100vw, 705px” />


technické parametre

prvky tlouštka (cm) ks. / paleta m² / paleta hmotnost palety (kg) ks / vrstva pocet vrstev dostupné barvy
1
2
3
3–4 po 8 z elem. 4,86 456 24 1 grigio
siena
dlaždice balené samostatne *
1*
2*
3*
3–4 42
21
21
5,67
4,25
5,67
529
401
529
42
21
21
1 grigio
siena

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Zásada kladení dlažby ze trí palet

Tato zásada se týká predevším dlažebních kostek rady Colormix. Kombinováním kostek ze trí palet lze dosáhnout efektního vizuálního výsledku a zároven zabránit vzniku barevných skvrn.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Nezbytná impregnace

Impregnace chrání povrchy pred trvalým znecištením a skvrnami. Její použití doporucujeme zvlášte u dlaždic wet-cast rady Libet Impressio.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

Wet-cast

Díky speciální výrobní technologii se podarilo získat barvy a struktury odpovídající prírodnímu kameni. Styl terasových dlaždic navazuje na stredomorskou architekturu.