Toscania kruh

S atmosférou

Sestavu dlaždic Toscania kruh je díky rohovým dlaždicím možné použít i k vydláždění teras čtvercového tvaru. Dodá terase jedinečný charakter a vytvoří originální, ozdobný a zároveň funkční detail. Povrchová struktura dlaždic je inspirována přírodním pískovcem, stejně jako je tomu u obdélníkových dlaždic Toscania. Proto se tyto dva výrobky snadno kombinují. Kromě teras se kruhové sestavy výborně hodí na různá specifická místa v zahradě, jako například na místo pro setkávání s přáteli u zahradního grilu.

barvy

Invalid Displayed Gallery


tvary

i_toscania_kolo2_s


technické parametre

prvkyprumer kruhu /
rozmery kruhu
a rohových dlaždic (cm)
tlouštka
(cm)
ks / paletam² / paletahmotnost
palety (kg)
ks / vrstvapocet
vrstev
dostupné barvy
kruh / dlaždice balené na jedné palete
1, 2, 32673–42, 8, 125,6524221siena
ohové dlaždice / dlaždice balené na jedné palete
4, 5, 6, 7315 x 3153–44 z každého
prvku
4,3407161siena

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Zásada kladení dlažby ze trí palet

Tato zásada se týká predevším dlažebních kostek rady Colormix. Kombinováním kostek ze trí palet lze dosáhnout efektního vizuálního výsledku a zároven zabránit vzniku barevných skvrn.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Nezbytná impregnace

Impregnace chrání povrchy pred trvalým znecištením a skvrnami. Její použití doporucujeme zvlášte u dlaždic wet-cast rady Libet Impressio.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

Wet-cast

Díky speciální výrobní technologii se podarilo získat barvy a struktury odpovídající prírodnímu kameni. Styl terasových dlaždic navazuje na stredomorskou architekturu.