Torino

Subtilní pastelová

Obdélníkové dlaždice Torino mají tři velikosti, s jejichž pomocí je možné sestavovat různé vzory. Subtilní struktura povrchu inspirovaná přírodní břidlicí vyvolává mimořádně krásný dojem. Dlaždice se výborně hodí na terasy nebo atria. Prostředí získá jejich zásluhou exotickou, středomořskou atmosféru, která vám umožní zapomenout na všední starosti a skutečně si odpočinout. Dlaždice Torino zapadají do projektů v moderním i klasickém stylu.


barvy


tvary

i_torino_s


technické parametre

prvky tlouštka (cm)ks / paleta m² / paletahmotnost
palety (kg)
ks / vrstva pocet vrstevdostupné barvy
1
2
3
3-412
16
10
5.04424381caldo

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Nezbytná impregnace

Impregnace chrání povrchy pred trvalým znecištením a skvrnami. Její použití doporucujeme zvlášte u dlaždic wet-cast rady Libet Impressio.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

Wet-cast

Díky speciální výrobní technologii se podarilo získat barvy a struktury odpovídající prírodnímu kameni. Styl terasových dlaždic navazuje na stredomorskou architekturu.