Monza Colormix

Jednoduchá forma

Čtvercové dlaždice Monza verze Colormix pokryjí terasu hladkým, sametovým povrchem. Díky svému čtvercovému tvaru se osvědčují při vytváření jednoduchých, symetrických kompozic. Vzhledem k tomu, že dlaždice Monza Colormix je možné klást na vzpěry, lze s jejich pomocí budovat praktické ventilované terasy


barvy


 

tvary


technické parametre

tlouštka (cm) m²/paletahmotnost palety (kg)ks / vrstva pocet vrstevdostupné barvy
411,521069612pastello

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Zásada kladení dlažby ze trí palet

Tato zásada se týká predevším dlažebních kostek rady Colormix. Kombinováním kostek ze trí palet lze dosáhnout efektního vizuálního výsledku a zároven zabránit vzniku barevných skvrn.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

Možnost kladení dlažby na vzpery

Tuto metodu je vhodné využít pri realizacích teras „suchou cestou“ a v prípadech, kdy chceme získat vetší rozestupy mezi dlaždicemi.

ALS