Maxima

Maximum možností

Terasová dlaždice Maxima – to je vysloveně designový výrobek, který skvěle zapadá do projektů koncipovaných v moderním i minimalistickém stylu. Díky svým výjimečným rozměrům (80 × 80 cm, jedná se o největší prvek v nabídce firmy Libet) je vhodná k tvoření zajímavých vzorů, a to nejen na velkých plochách, ale i na těch menších, kde může představovat hlavní body kompozice. Barevné varianty dokonale souzní se symetrickým formátem dlaždice a podtrhují elegantní charakter modernisticky, asketicky a geometricky řešeného prostoru.


barvy


tvary

i_maxima_s


technické parametre

tlouštka (cm) m²/paletahmotnost palety (kg) ks / vrstvapocet vrstev dostupné barvy
83,8471516pergamenove bílá
antracitove šedá
popelave šedá

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

Systém MAXIMA

Všechny výrobky systému Maxima mají podobnou strukturu, barevné ladení a povrchovou úpravu, takže se dobre kombinují a tvorí stylove jednotný celek.

Doporucená impregnace svetlých barev

Impregnace svetlých barev napomáhá tomu, aby zustaly dlouhou dobu svetlé, a soucasne chrání povrchy pred znecištením a skvrnami. Impregnaci nedoporucujeme u tmavých barev dané skupiny.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

Možnost kladení dlažby na vzpery

Tuto metodu je vhodné využít pri realizacích teras „suchou cestou“ a v prípadech, kdy chceme získat vetší rozestupy mezi dlaždicemi.

ALS