Alpamayo

moderní a nenáročná

Mrazuvzdorný obkladový kámen Alpamayo, který vyrábíme ve dvou zajímavých odstínech, je dokonalou imitací přírodního kamene. Díky propracovaným detailům připomíná Alpamayo skalní plát a může představovat ideální obkladový materiál moderní architektury. Dobře se osvědčuje také v interiérech, například v obývacích pokojích a na krbech. Kachle tří různých tvarů je možno nakupovat samostatně a různými způsoby je kombinovat.

Kachle Alpamayo se výborně hodí do prostředí s geometrickými liniemi. Na přiloženém snímku je vidíme na rovných stěnách a v kombinaci s jednoduchým nábytkem. Obdélníkové a čtvercové kachle ladí s tvarem terasových dlaždic, čímž dokonale zapadají do architektonické koncepce a zároveň ji svým způsobem oživují.


barvy


tvary

ALPAMAYO

 


technické parametre

rozméry [cm]ks / baleníhmotnost balení [kg]m² / balení dostupné barvy
plate 10x103612,20,36platinově bílá
titanovo-grafitově šedá
plate 10x601222,80,72platinově bílá
titanovo-grafitově šedá
plate 30x60424,80,72platinově bílá
titanovo-grafitově šedá

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.

Nezbytná impregnace

Impregnace chrání povrchy pred trvalým znecištením a skvrnami. Její použití doporucujeme zvlášte u dlaždic wet-cast rady Libet Impressio.