Piccola

Barevné inspirace

Složité vzory, asymetrické útvary nebo kontrastní kompozice – to jsou ideální úkoly pro dlažební kostku Piccola. Díky svému lichoběžníkovému tvaru a pěti velikostem vám umožní zrealizovat i ty nejfantastičtější nápady. Za pomoci bohatého výběru barev pak budete moci zvýraznit vybrané plochy, akcentovat konkrétní místa nebo vyznačit určité zóny. Vzhledem ke všem těmto vlastnostem se s dlažební kostkou Piccola můžeme velmi často setkat na příjezdových cestách, náměstích a dalších rozlehlých plochách.


barvy


tvary

d_e_piccola_s


technické parametre

tlouštka (cm)m² / paletahmotnost palety (kg)ks / vrstvapocet vrstevdostupné barvy
68,74
nebo
9,71
1205
nebo
1336
117
nebo
130
10bianco carrara
granito
nero
solaro
tramonto
bronzo

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Elegante

Výrobky s vymývaným povrchem, jenž se vyznacuje krásnou strukturou a barevností prírodních ušlechtilých drtí.

Doporucená impregnace svetlých barev

Impregnace svetlých barev napomáhá tomu, aby zustaly dlouhou dobu svetlé, a soucasne chrání povrchy pred znecištením a skvrnami. Impregnaci nedoporucujeme u tmavých barev dané skupiny.

ALS