Zděný plot

Ochrana soukromí

Projekt úpravy pozemku by měl v ideálním případě zahrnovat kromě příjezdové cesty, zahrady a terasy také esteticky působící oplocení. Novinka v nabídce firmy Libet v podobě zděného plotu ze štípaných prvků – to je přesně to pravé pro všechny, kdo usilují o dokonalou úpravu okolí domu. Barevné ladění a struktura povrchu jsou blízké dalším výrobkům z nabídky firmy, takže výsledný celek působí stejnorodě a krásně.


barvy


tvary

c_ogrodzenie_s


technické parametre

položkyks / paletahmotnost palety [kg]ks / vrtsvapocet vrstevdostupné barvy
dvouspádová stříška štípaná ze dvou stran105676157pastello
kaštanove hnedá
popelave šedá
nero
bloček štípaný ze dvou, ze tří a ze čtyř stran60865125pastello
kaštanove hnedá
popelave šedá
nero
poloviční bloček štípaný ze tří stran120961245pastello
kaštanove hnedá
popelave šedá
nero


ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Štípané výrobky

Speciální technologie štípání umožnuje vytvorit jedinecný povrch na všech nebo jen nekterých plochách vybraného prvku. Výsledek pripomíná prírodní útvar, což ješte zvýraznuje nerovnomerná struktura povrchu.

ALS