Schodištový stupen Split

Krácet v oblacích

Nezpochybnitelnou předností štípaných schodišťových stupňů je to, že jsou výjimečně krásné a zároveň praktické. Jejich charakteristický vzhled určuje hladká horní plocha a ozdobná úprava boční plochy vytvořená technologií štípání. Protože svým vzhledem připomínají přírodní kámen, představují originální prvky, které dokonale zapadají do okolního prostředí.


barvy

Invalid Displayed Gallery


tvary

c_stopienschodowy_split_s


technické parametre

výška (cm)hmotnost palety
(kg)
ks / paletaks / vrstvapocet vrstevdosupné barvy
1516811226pastello
kaštanove hnedá
nero


ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

Štípané výrobky

Speciální technologie štípání umožnuje vytvorit jedinecný povrch na všech nebo jen nekterých plochách vybraného prvku. Výsledek pripomíná prírodní útvar, což ješte zvýraznuje nerovnomerná struktura povrchu.

ALS