Palladio

Paleta možností

Výrobek Palladio se vyznačuje bohatými možnostmi tvarování a výborně se osvědčuje jako lemování zahradních cestiček. To nemusí být jen rovné, ale může tvořit libovolné křivky – pokud potřebujeme ostře zahnutý oblouk, můžeme prvek rozdělit na kratší části. Velkou výhodou je i rychlá stavba – jeden prvek se totiž skládá ze šesti palisád. Vzhledem k optimální výšce lze Palladio použít i při stavbě menších schodů nebo při překonávání různých výšek terénu.


barvy


tvary

cl_palladio_s


technické parametre

hmotnost palety (kg) ks / vrstvapocet vrstev ks / paleta dostupné barvy
70227254šedá
grafitove šedá
hnedá

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

ALS