Palisada Split

Královna zahrad

Přirozená krása a mimořádná praktičnost činí z této palisády velice oblíbený prvek úprav okolí domu. Jednotlivé kvádry mají vždy dvě protilehlé plochy hladké a dvě štípané (stejně jako horní plochu), což umožňuje vytvářet krásné, kompaktní a rovné zídky, které elegantně člení prostor zahrady. Z těchto kvádrů lze tvarovat i oblouky různého poloměru a vytvářet obruby schodů nebo vysokých teras.

barvy


tvary

c_palisada_split_s


technické parametre

rozmery (cm)hmotnost palety
(kg)
ks / vrstva pocet vrstev ks / paleta dostupné barvy
10 x 10 x 451474207140bianco carrara
pastello
kaštanove hnedá
nero
10 x 10 x 601571167112bianco carrara
pastello
kaštanove hnedá
nero
15 x 14 x 9013305630pastello
kaštanove hnedá
nero

ostatní

ALS

Systém pro ochranu povrchu Anti Liquid System, který brání vzniku skvrn a výkvetu.

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Štípané výrobky

Speciální technologie štípání umožnuje vytvorit jedinecný povrch na všech nebo jen nekterých plochách vybraného prvku. Výsledek pripomíná prírodní útvar, což ješte zvýraznuje nerovnomerná struktura povrchu.

ALS