Natulit Massimo

Krása s charakterem

Díky tomu, že je kostka Natulit Massimo stejnoměrně zabarvená ze všech stran, představuje ideální materiál ke stavbě zídek. Vzhledem ke své praktičnosti a všestrannosti se může stát ozdobou, která skvěle dokreslí atmosféru stylizovaných či rustikálních kompozic inspirovaných přírodou.


barvy


tvary

c_natulit_massimo_s


technické parametre

výška (cm)
/ big bag / paleta
hmotnost / paleta /
big bag (kg)
ks / big bag dostupné farby
881347224cedicovo-grafitove šedá
pískove béžová
rašelinove hnedá

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Zásada kladení dlažby ze trí palet

Tato zásada se týká predevším dlažebních kostek rady Colormix. Kombinováním kostek ze trí palet lze dosáhnout efektního vizuálního výsledku a zároven zabránit vzniku barevných skvrn.

Antico

Výrobky se starobyle vyhlížejícím povrchem, které se dokonale hodí pro úpravy v rustikálním stylu.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

ALS