Kravento Basso

Estetická linie

Malá dlažební kostka Kravento Basso nejenže tvoří praktickou obrubu vydlážděné plochy, ale esteticky uzavírá celou kompozici. Vzhledem odlišným protilehlým hranám, z nichž jedna je zkosená a druhá zaoblená, lze s její pomocí libovolně utvářet vizuální charakter prostředí. Dlažební kostka Kravento Basso je dostupná ve variantách Antico a Colormix.


barvy


tvary

<img class="alignleft wp-image-1394 size-full" src="https://www.libet.pl/wp-content/uploads/2014/07/c_kravento_basso_s.jpg" alt="c_kravento_basso_s" width="313" height="252" srcset="http://www.cz.libet.com/wp-content/uploads/2014/07/c_kravento_basso_s.jpg 313w, http://www.cz.libet.com/wp-content/uploads/2014/07/c_kravento_basso_s-254×204 azithromycin online.jpg 254w” sizes=”(max-width: 313px) 100vw, 313px” />


parametry techniczne

výška (cm) ks / paleta hmotnost palety
/ big bag (kg)
ks / vrstva pocet vrstev ks / big bag dostupné barvy
12,5 378 1348 63 6 378 pískove béžová
rašelinove hnedá
pastello
kaštanove hnedá

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.

Antico

Výrobky se starobyle vyhlížejícím povrchem, které se dokonale hodí pro úpravy v rustikálním stylu.

Výrobky balíme do vaku Big Bag

Výrobky standardne dodáváme ve velkoobjemových vacích Big Bag, na prání zákazníka je mužeme dodat na palete – vetšinou malé prvky rady Antico.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

ALS