Kravento Alto

Vysoké požadavky

Sestavu Kravento Alto tvoří tři typy kostek – dvě s půdorysem lichoběžníku a jedna s půdorysem čtverce. Dokonale se osvědčují jako obruba ploch s různou výškou jako například schodišťových stupňů. Mohou však dobře posloužit i na okrajích okázalých teras, květinových záhonů a zahradních jezírek. Jsou nejen praktické, ale působí i velmi esteticky. Kostky Kravento Alto jsou dostupné ve variantách Colormix a Maxima.


barvy


tvary

c_kravento_alto_s


technické parametre

výška (cm)ks / paletahmotnost palety[kg]ks / vrstvapocet vrstevdostupné barvy
351 [14]
2 [28]
3 [70]
1089562antracitove šedá
pastello
barvy podzimu
kaštanove hnedá


ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Systém MAXIMA

Všechny výrobky systému Maxima mají podobnou strukturu, barevné ladení a povrchovou úpravu, takže se dobre kombinují a tvorí stylove jednotný celek.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

ALS