Via Trio

Tři odstíny elegance

Sestava tří obdélníkových dlaždic Via Trio, které se vyznačují velkými rozměry, tvoří jednoduchý, geometrický vzorec, jenž díky technologii barvení Color Flex získává intenzivní barvy s přecházejícími odstíny. Syté barvy ladí jak s fasádami budov, tak s prvky zahradní zeleně. Dlaždice Via Trio se výborně osvědčují na příjezdových cestách, zahradních cestičkách, chodnících, terasách, prostě všude tam, kde se intenzivně pohybují lidé.


barvy


tvary

d_c_viatrio_s


technické parametre

tlouštka (cm) m² / paletahmotnost palety (kg)ks / vrstvapocet vrstevdostupné barvy
86,08
alebo
7,78
1120
alebo
1426
12
alebo
15
8pastello
tabacco
popelave šedá

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

ALS