Piccola

Tradičně funkční

Piccola – to je sestava pěti kostek, pro něž je určující lichoběžníkový tvar. Tento výrobek si proto často vybírají realizátoři projektů se složitými vzory založenými na obloucích, kruzích a dalších, ještě náročnějších obrazcích. Plochy vznikající z kostek Piccola jsou jedinečné nerovnoměrným rozložením barevných akcentů, které originálně podtrhují krásu okolních prvků.


barvy


tvary

D_C_piccola_s


technické parametre

tlouštka (cm) m² / paleta hmotnost palety (kg) ks / vrstva pocet vrstev dostupné barvy
6 8,74
lub
9,71
1205
lub
1336
117
lub
130
10 pastello
barvy podzimu
kaštanove hnedá

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Zásada kladení dlažby ze trí palet

Tato zásada se týká predevším dlažebních kostek rady Colormix. Kombinováním kostek ze trí palet lze dosáhnout efektního vizuálního výsledku a zároven zabránit vzniku barevných skvrn.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

ALS