Akropol

Klasika v barvě

Dlažební kostky Akropol se vzhledem ke svému mírně profilovanému povrchu stávají základem zpevněných ploch s mimořádnou estetickou hodnotou a vysokým uživatelským komfortem. Sestavu tvoří sedm kostek s nezaoblenými hranami a pravidelným tvarem, které mají různé velikosti, což z nich umožňuje sestavovat jedinečné a efektní plochy. Přirozené přechody odstínů na povrchu kostek přitahují pozornost a krásně doplňují fasády domů.


barvy


tvary

D_C_akropol_s


technické parametre

tlouštka (cm) m² / paleta hmotnost palety (kg) ks / vrstva pocet vrstev dostupné barvy
6 10,75 1477 49 10 titanove šedá
barvy podzimu
pastello
kaštanove hnedá
popelave šedá
8* 8,6 1573 49 8 barvy podzimu
kaštanove hnedá

*výrobek na objednávku


ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Zásada kladení dlažby ze trí palet

Tato zásada se týká predevším dlažebních kostek rady Colormix. Kombinováním kostek ze trí palet lze dosáhnout efektního vizuálního výsledku a zároven zabránit vzniku barevných skvrn.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

ALS