Cadena

řetězová reakce

Tvárnice Cadena, to je moderní systém oplocení s výjimečným designem. Čtyři odlišné tvary – dva ažurové a dva plné – představují ideální předpoklad dokonalé konečné úpravy. Umožňují sestavit mnoho různorodých prostorových kombinací; například je z nich možno vytvořit kompaktní zídku, ale také ažurovou stěnu s různými rozměry otvorů. Při vytváření kompozice vás omezují pouze hranice vaší fantazie a cílové určení vytvářené koncepce. V zájmu stability stavby doporučujeme pokládat tvárnice v systému tzv. cihly. Autory návrhu jsou Jakub Pułka a prof. Jan Kukuła.


barvy

Invalid Displayed Gallery


tvary

completto 136


technické parametre

elementtlouštka [cm]ks / paletahmotnost palety [kg]ks / vrstvapocet vrstev dostupné barvy
112192928326gołębi
272116312
382561126328
496136912

ostatní

ALS

Systém pro ochranu povrchu Anti Liquid System, který brání vzniku skvrn a výkvetu.

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

ECO

Ekologické výrobky, pri jejichž použití vzniká díky jejich ažurovému tvaru biologicky aktivní povrch, který napomáhá volnému vsakování vody do pudy a podporuje rust rostlin.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.