ALS: systém ochrany povrchů

Dlažební kostka Libet Decco ošetřená unikátním systémem ochrany povrchů ALS

Zpevněné povrchy okolo domu vyžadují stejně jako zahrada, do níž jsou zakomponovány, péči, díky níž zůstávají svěží a elegantní.

Venkovní cestičky a terasy jsou na tom podobně jako podlahy uvnitř domu – občas je prostě musíme umýt. To, jak moc je daný povrch náchylný k trvalému ušpinění, závisí na jeho nasákavosti. V zájmu snížení nasákavosti dlažebních kostek, a tedy toho, aby se snáze udržovaly, se používají různé druhy povrchové impregnace. Tato metoda je účinná, ale postupem času se impregnace vymývá. Proto je občas zapotřebí povrch znovu naimpregnovat.

ALS neboli Anti Liquid System, který používáme u ušlechtilých dlažebních kostek Libet Decco, to je moderní technologie, s jejíž pomocí jsou kostky utěsňovány zevnitř už během výroby. ALS čtyřnásobně snižuje nasákavost povrchu a chrání jej před škodlivými vnějšími činiteli. Redukuje pronikání tekutin, čímž omezuje tvorbu skvrn, výkvětů a nazelenalých plošek. Povrch chráněný systémem ALS se proto snáze udržuje v čistotě, zachovává si původní barvu a dlouhou dobu vypadá jako nový.