Via Trio

Trojnásobná elegance

Tři obdélníkové dlaždice Via Trio – to je dokonalé spojení krásy a odolnosti. Dlaždice se díky svým optimálním rozměrům skvěle doplňují a tvoří spojitou kompozici. Dobře se osvědčují na zahradních cestičkách, příjezdových cestách a terasách, ale i ve veřejném prostoru. Výrazně zvyšují užitkovou hodnotu náměstí, běžeckých tras a dalších míst, která jsou určena k aktivnímu odpočinku. Díky mírně zdrsněnému povrchu a nezaobleným hranám tvoří plochy, jež jsou mimořádně Polaroid bezpečné.


barvy


tvary

D_AS_viatrio_s


technické parametre

tlouštka (cm)tlouštka (cm) m² / paleta hmotnost palety (kg) ks / vrstva pocet vrstev dostupné barvy
8 6,08 1120 12 8 rašelinove hnedá
svetle šedá
tmave an šedá

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

Aspero

Výrobky s tryskaným a kartácovaným povrchem, který je mírne zdrsnelý, ale mimorádne bezpecný.

Doporucená impregnace svetlých barev

Impregnace svetlých barev napomáhá tomu, aby zustaly dlouhou dobu svetlé, a soucasne chrání povrchy pred znecištením a skvrnami. Impregnaci nedoporucujeme u tmavých barev dané skupiny.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

ALS