Imola

Minimalistické šedé odstíny

Imola – to je sestava čtyř dlaždic velkých rozměrů – největší měří na delší straně více než půl metru. Díky tomu se výborně hodí k dláždění velkých ploch jako například náměstí, ale může přestavovat zajímavé řešení i v případě méně okázalých zákoutí. Elegantní a chladné odstíny šedé vytvořené pomocí technologie Color Flex mohou skvěle korespondovat s moderní minimalistickou architekturou, stejně jako s tradičními formami.


barvy


tvary

D_A_imola_s


technické parametre

tlouštka (cm)m² /
paleta
hmotnost palety (kg)ks / vrstva pocet vrstev dostupné barvy
67,2997610světle šedá
tmavě šedá


ostatní

ALS

Systém pro ochranu povrchu Anti Liquid System, který brání vzniku skvrn a výkvetu.

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

Aspero

Výrobky s tryskaným a kartácovaným povrchem, který je mírne zdrsnelý, ale mimorádne bezpecný.

ALS