Romano

Paleta možností

Multifunkční dlažební kostka s postaršeným povrchem, která dokonale imituje dláždění starých uliček, najde uplatnění v nejrůznějších typech úprav, a dokonce i v terénu s nepravidelným reliéfem. Díky lichoběžníkovému tvaru může být využita k tvoření různých vzorů – od rovných linií, přes oblouky, kruhy a kola až po složité obrazce. Jemné přechody odstínů zvýrazňují originální a zajímavou strukturu povrchu.

barvy


tvary

<img class="alignleft wp-image-652 size-full" src="https://www.libet.pl/wp-content/uploads/2014/07/D_A_romano_s.jpg" alt="D_A_romano_s" width="591" height="412" srcset="http://www.cz.libet.com/wp-content/uploads/2014/07/D_A_romano_s.jpg 591w, http://www.cz.libet my latest blog post.com/wp-content/uploads/2014/07/D_A_romano_s-254×177.jpg 254w” sizes=”(max-width: 591px) 100vw, 591px” />


technické parametre

tlouštka (cm) m² / paleta /
big bag
hmotnost palety
/ big bag (kg)
ks / vrstva pocet vrstev ks / big bag dostupné barvy
6 9,71 1336 130 10 1300 cedicovo-grafitove šedá
pískove béžová
rašelinove hnedá
stříbřitě šedá

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Zásada kladení dlažby ze trí palet

Tato zásada se týká predevším dlažebních kostek rady Colormix. Kombinováním kostek ze trí palet lze dosáhnout efektního vizuálního výsledku a zároven zabránit vzniku barevných skvrn.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.

Antico

Výrobky se starobyle vyhlížejícím povrchem, které se dokonale hodí pro úpravy v rustikálním stylu.

Výrobky balíme do vaku Big Bag

Výrobky standardne dodáváme ve velkoobjemových vacích Big Bag, na prání zákazníka je mužeme dodat na palete – vetšinou malé prvky rady Antico.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

ALS