Durango

Ve stylu vintage

Sestava čtyř dlažebních kostek se strukturou postaršeného kamene. Díky své značné velikosti se výborně hodí na široké chodníky, příjezdové cesty a terasy. Hluboké barevné tóny a jemné přechody odstínů podtrhnou kouzlo historických objektů, stejně jako úprav v klasickém a rustikálním stylu.


barvy


tvary

D_A_durango_s


technické parametre

tlouštka (cm) m2 / paletahmotnost palety (kg) ks / vrstva pocet vrstev dostupné barvy
67,2
nebo
10,89
997
nebo
1496
6 nebo 910cedicove šedá
pískove béžová
rašelinove hnedá


ostatní

ALS

Systém pro ochranu povrchu Anti Liquid System, který brání vzniku skvrn a výkvetu.

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

Antico

Výrobky se starobyle vyhlížejícím povrchem, které se dokonale hodí pro úpravy v rustikálním stylu.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

ALS