Atrio

Kouzlo harmonie

Sestava tří obdélníkových dlažebních kostek dokonale zvýrazní kouzlo starých domů, stejně jako moderních budov obklopených velkým množství zeleně. Dlažební kostky Atrio se dobře kombinují s cihlami i dřevem, mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči obrušování a povětrnostním vlivům, takže se dobře osvědčují na příjezdových cestách. Jemné přechody odstínů krásně doplňují postaršený povrch.


barvy


tvary

D_A_atrio_s


technické parametre

tlouštka (cm)m² / paletahmotnost palety
(kg)
ks / vrstvapocet vrstevdostupné barvy
86,08
nebo
7,78
1120
nebo
1426
12
nebo
15
8ocelove šedá
pískove béžová
rašelinove hnedá

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Sestava dlažebních kostek

Nekolik prvku ruzných velikostí a tvaru, které se prodávají jako komplet.

Color flex

Speciální technologie barvení umožnující získat na povrchu jediného prvku celou radu odstínu. Dlažba obarvená touto technologií nemusí být kladena ze trí palet, v zájmu dobrého výsledku však doporucujeme kombinovat alespon výrobky z ruzných míst jedné palety.

Antico

Výrobky se starobyle vyhlížejícím povrchem, které se dokonale hodí pro úpravy v rustikálním stylu.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

ALS