Monza Elegante

Ušlechtilá jednoduchost

Strohý a symetrický charakter dlaždic Monza oživuje v tomto případě jedinečný povrch, který vznikl použitím ušlechtilých drtí a který přibližuje dlaždici výrobkům ze skupiny Elegante. Dlaždice Monza Elegante se vzhledem ke svému tvaru a velkým rozměrům dobře hodí na prostorné terasy a široké chodníky. Při pokládce na vzpěry je z nich možné vytvořit ventilovaný povrch.


barv


tvary

i_monza_elegante_s


technické parametre

tlouštka (cm) m²/paletahmotnost palety (kg)ks / vrstva pocet vrstev dostupné barvy
411,521069612bianco carrara
granito
solaro

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Princip 30/70

V celkovém rozpoctu predstavují náklady na nákup povrchového materiálu pouze 30 % investice. V tomto ohledu je rozdíl mezi výrobky rady Premium a rady Standard opravdu malý.

Elegante

Výrobky s vymývaným povrchem, jenž se vyznacuje krásnou strukturou a barevností prírodních ušlechtilých drtí.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

Možnost kladení dlažby na vzpery

Tuto metodu je vhodné využít pri realizacích teras „suchou cestou“ a v prípadech, kdy chceme získat vetší rozestupy mezi dlaždicemi.

ALS