Schodišťový stupeň Venetia

Styl a trída

Schodišťové stupně Venetia lze skvěle kombinovat s dalšími prvky této řady. Jejich nezpochybnitelnou předností je estetická stránka – svou jemnou, křídově bílou barvou a sametovým povrchem připomínají přírodní vápenec. I přes svou značnou velikost vnášejí do prostředí lehkost a subtilnost. Schodišťové stupně Venetia dodávají okolí domu eleganci a stylovost.


barvy


tvary

c_stopienschodowy_venetia_s


technické parametre

výška (cm) ks / paletahmotnost palety (kg)ks /vrsvapocet vrstevdostupné barvy
910320101 verno

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Nezbytná impregnace

Impregnace chrání povrchy pred trvalým znecištením a skvrnami. Její použití doporucujeme zvlášte u dlaždic wet-cast rady Libet Impressio.

Wet-cast

Díky speciální výrobní technologii se podarilo získat barvy a struktury odpovídající prírodnímu kameni. Styl terasových dlaždic navazuje na stredomorskou architekturu.