Kravento Grande

Modelová obruba

Praktický tvar a široká nabídka barev a struktur činí z dlažební kostky Kravento Grande nejuniverzálnější prvek určený k obrubování vydlážděných ploch. Tři typy kostek, které sestavu tvoří, se výborně osvědčují při tvarování dekoračních linií uzavírajících zatočené cestičky. Mohou být využity i k tomu, aby originálně exponovaly květinový záhon, a výborně vypadají i jako obruba půlkulatých schodů. Dlažební kostka Kravento Grande je dostupná ve variantách Antico, Colormix a Maxima.


barvy


tvary

c_kravento_grande_s


technické parametre

výška (cm) ks / paletahmotnost palety
/ big bag (kg)
ks / vrstva pocet vrstevks / big bagdostupné barvy
201 (36)
2 (36)
3 (90)
lub
1 [21]
2 [42]
3 [105]
916
lub
941
54
lub
56
3
162
lub
168
pískove béžová
rašelinove hnedá

pastello
barvy podzimu
kaštanove hnedá
antracitove šedá

ostatní

Odolnost vuci povetrnostním vlivum

Díky správne zvolené výrobní technologii, vysoce kvalitním materiálum a dalším zabezpecením jsou výrobky odolné vuci extrémním povetrnostním podmínkám.

Colormix

Originální povrchy hrající pestrou paletou odstínu.

Antico

Výrobky se starobyle vyhlížejícím povrchem, které se dokonale hodí pro úpravy v rustikálním stylu.

Výrobky balíme do vaku Big Bag

Výrobky standardne dodáváme ve velkoobjemových vacích Big Bag, na prání zákazníka je mužeme dodat na palete – vetšinou malé prvky rady Antico.

Výrobek probarvený v celé hmote

Dlažební kostky, které jsou barvené nejen na povrchu, ale probarvené v celé hmote, je možné exponovat ze všech stran a pritom zachovat estetickou hodnotu celku. Skvele se hodí napríklad ke stavbe zídek.

Systém MAXIMA

Všechny výrobky systému Maxima mají podobnou strukturu, barevné ladení a povrchovou úpravu, takže se dobre kombinují a tvorí stylove jednotný celek.

Nutnost zachovávat rozestupy mezi dlaždicemi

Pri kladení dlažby wet-cast je treba zachovávat mezi dlaždicemi rozestupy (7– 15 mm). Nedodržení této zásady muže vést k tomu, že dlaždice behem používání zacnou odprýskávat, štípat se nebo praskat.

ALS